ویدئو مپینگ

لطفا برای دیدن نمونه کار های به سایت شرکت مراجعه کنید

www.iran3dtouch.com

تلفن تماس

88785633

ویدئو مپینگ

تکنولوژی ایجاد تصاویر سه بعدی بروی نمای برج ها و ساختمانها ،فناوری نوینی می باشد که هم اکنون در کشورهای امریکا و اروپا جهت ایجاد جلوه های بصری ویژه و به صورت طبیعی بر روی بناهای تاریخی ، مکان های تفریحی ، برج­ها و......در جهت تبلیغات و زیباسازی محیطی به کار گرفته می شود. با اینکه زمان زیادی از استفاده این روش برای جذب مخاطب نگذشته است مع الهذا در سراسر دنیا این سیستم بر روی محل­های متفاوت نصب کرده و مخاطبان کثیری را به سمت خود جذب نموده است.

در این تکنولوژی ،تصاویر 3 بعدی را می توان در ابعاد بزرگ و هماهنگ با نمای سازه بر روی دیوار ها و سطوح مختلف بیرونی ایجاد نمود. که علاوه بر ایجاد هیجان در بیننده ، یکی از کارآمدترین تکنولوژیهای پیشرفته در جهت جذب مخاطب و تبلیغات محیطی می باشد . 

تصاویر تشکیل شده می تواند تبلیغات نامزد های انتخاباتی محصولات شرکت ها ، ایجاد شخصیت های تاریخی و .....همراه با جلوه های خاص گرافیکی شامل نور ، انفجار و ... بصورت سه بعدی بر روی نمای سازه ارائه گردد .مدت زمان نمایش و ایجاد تصاویر سه بعدی می تواند از  2 دقیقه شروع گردد . که این زمان با توجه به نیاز کارفرما قابلیت افزایش نیز دارد.

با کمی جستجو در فضای اطرف خود می توان دریافت که نمای ساختمانها و سازه ها بدون هیچ استفاده تبلیغاتی بیشترین فضا را به خود اختصاص داده است .در حالی که میتوان به بهترین نحوه ممکن از فضای بیرونی در جهت معرفی خدمات ، کالا و ..... استفاده نمود.

/ 0 نظر / 10 بازدید