فریم لمسی

لطفا برای دیدن نمونه کار های به سایت شرکت مراجعه کنید

www.iran3dtouch.com

تلفن تماس

88785633

فریم تاچ

امروزه جهت لمسی نمودن هر نوع نمایشگر اعم از ال سی دی – ال ای دی- ویدئو وال و ماژول ها از فریم های لمسی که خود در دو نوع متفاوت و با عملکرد های متفاوت می باشد استفاده می گردد.مزیت استفاده و تجهیز نمایشگر ها به این نوع فریم ها ایجاد کاربری اسان و دسترسی به سطوح کاری بالا می باشد بطور مثال پس از نصب این نوع فریم ها بروی نمایشگر خود براحتی سیستم عامل در اختیار شما می باشد و شما براحتی می توانید تمام نیازهای اجرایی خود را بدون تعامل با لپ تاپ یا کیس و بدون نیاز به موس و از طریق لمس انگشت بروی صفحه نمایشگر و بدون هیچگونه تاخیر در اجرای فرمان در اختیار داشته باشید.

در سیستم های کنونی (فاقد سیستم های لمسی) کاربر لازم است از طریق لپ تاب و یا سیستمی که در سالن کنفرانس یا  محل مورد نظر  تعبیه شده برای اجرای هر فرامینی استقرار یابد که  یکی از مضرات آن در هنگام جلسات آشفتگی حواس حضار و صرف وقت خواهد بود . در سیستم های لمسی بدون نیاز به قلم خاص و فقط از طریق لمس صفحه نمایش از طریق انگشت تمامی امکانات را در اختیار خود خواهید داشت.

سیستم های لمسی از منظر عملکردی به دو دسته نوری و خازنی و از نظر لمسی به 3 دسته که شامل 2 نقطه -6 نقطه-10 نقطه تقسیم می گردد . در حالت نوری ضخامت صفحه تاچ بین 2.5 الی 3.5 میلیمتر  می باشد ولی در حالت خازنی این ضخامت به حداقل رسیده و تقریبا یک صفحه نانو می باشد .ولی از لحاظ عملکرد و کارائی هر دو مدل از یک الگوریتم پیروی می کنند.و قابلیت کارکرد در محیط های ویندوز –اندروید و اپل را دارا می باشد

نصب و راه اندازی این سیستم های لمسی بسیار راحت می باشد .و تعامل سیستم لمسی از طریق یک کابل یو اس بی امکان پذیر است .


/ 0 نظر / 13 بازدید